KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5577321
nr 557 7321
Skulptur
Inuitkonst, sign Silastapik, höjd: 14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2008
kl 17:19:53
200 kr
200 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
550 kr