MISCELLANEOUS / Mirrors / Table mirror 5772469
nr 577 2469
TABLE MIRROR
Lenght: ()
Senempire, Pläter, höjd: 21
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Tuesday April 14 2009
at 18:56:29
Pläter
Senempiren