ÖVRIGT / Diverse / Skrin 9344395
*
nr 934 4395
Skrin
2 st, 1800-tal, längd: 16-29
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:17:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 13:41:17
1
150 kr
8/1 14:39:35
2
200 kr
8/1 22:56:18
3
250 kr
11/1 06:24:57
4
350 kr
12/1 09:29:09
3
600 kr
12/1 18:11:35
5
450 kr
12/1 18:11:35
3
500 kr (Budbetjänt)
12/1 18:12:15
5
Vinnande bud
12/1 18:13:17
5
justering av budtak
12/1 18:13:30
5
justering av budtak
12/1 18:13:31
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrin
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47
-
3398 Skrin
2 st, glas och mässing, omkring sekelskiftet 1900...//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:44
-
3392 Skrin
bemålat. Längd: 37 cm, djup: 27 cm, höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:04
*
Skrin
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4395
Skrin
2 st, 1800-tal, längd: 16-29
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 13:41:17 | 1 | 150 kr |
8/1 14:39:35 | 2 | 200 kr |
8/1 22:56:18 | 3 | 250 kr |
11/1 06:24:57 | 4 | 350 kr |
12/1 09:29:09 | 3 | 600 kr |
12/1 18:11:35 | 5 | 450 kr |
12/1 18:11:35 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
12/1 18:12:15 | 5 | Vinnande bud |
12/1 18:13:17 | 5 | justering av budtak |
12/1 18:13:30 | 5 | justering av budtak |
12/1 18:13:31 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skrin
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47 -
3398 Skrin
2 st, glas och mässing, omkring sekelskiftet 1900...//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:44 -
3392 Skrin
bemålat. Längd: 37 cm, djup: 27 cm, höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:04