KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tidskrifter 16152063
*
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 18:08:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 11:00:37
1
100 kr
3/4 12:53:13
2
150 kr
3/4 16:39:57
3
700 kr
4/4 10:23:55
4
400 kr
4/4 10:23:55
3
450 kr (Budbetjänt)
4/4 10:23:59
4
500 kr
4/4 10:23:59
3
600 kr (Budbetjänt)
4/4 10:24:00
4
700 kr
4/4 10:24:00
3
700 kr (Budbetjänt)
4/4 10:25:07
4
800 kr
21/4 20:56:17
5
1.000 kr
21/4 20:59:58
4
2.000 kr
22/4 18:00:21
6
1.500 kr
22/4 18:00:21
4
1.600 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:38
6
2.000 kr
22/4 18:00:38
4
2.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:56
6
2.200 kr
22/4 18:01:21
6
2.600 kr
22/4 18:01:55
7
3.000 kr
22/4 18:03:30
6
3.000 kr
22/4 18:03:30
7
3.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:03:43
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
4050 Affisch
Andy Warhol (1928-1987), USA. Bianca Jagger, Moder..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:06
-
3188 Collage
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:41
-
1018 Fotografi
Mattias Klum (f. 1968), Sverige. Naturmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:16
-
4090 Grafiskt blad
Eduard Wiiralt (1898-1954), Estland. Puulõike sünd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:24
-
4029 Skolplanscher
3 st, modell äldre, bland annat "Groda", oramade, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:40
-
3447 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:11
*
Tidskrifter
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 11:00:37 | 1 | 100 kr |
3/4 12:53:13 | 2 | 150 kr |
3/4 16:39:57 | 3 | 700 kr |
4/4 10:23:55 | 4 | 400 kr |
4/4 10:23:55 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:23:59 | 4 | 500 kr |
4/4 10:23:59 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:24:00 | 4 | 700 kr |
4/4 10:24:00 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:25:07 | 4 | 800 kr |
21/4 20:56:17 | 5 | 1.000 kr |
21/4 20:59:58 | 4 | 2.000 kr |
22/4 18:00:21 | 6 | 1.500 kr |
22/4 18:00:21 | 4 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:38 | 6 | 2.000 kr |
22/4 18:00:38 | 4 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:56 | 6 | 2.200 kr |
22/4 18:01:21 | 6 | 2.600 kr |
22/4 18:01:55 | 7 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 6 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 7 | 3.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:03:43 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
4050 Affisch
Andy Warhol (1928-1987), USA. Bianca Jagger, Moder..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:06 -
3188 Collage
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:41 -
1018 Fotografi
Mattias Klum (f. 1968), Sverige. Naturmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:16
-
4090 Grafiskt blad
Eduard Wiiralt (1898-1954), Estland. Puulõike sünd..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:24 -
4029 Skolplanscher
3 st, modell äldre, bland annat "Groda", oramade, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:40 -
3447 Textiltavla
Mippe Wachtmeister (1928-2019), Sverige. Vitlökar...//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:11