KONST / Litografier / Färglitografi 13568269
nr 1356 8269
Lars Hellström
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Vid Fyris". Signerad, numrerad 96/200, daterad 1984. Motivet: 37x43cm
Lars Hellström, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:52:22
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr