KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487531
nr 1448 7531
Hjalmar Olander. Signerad, daterad 1927. Olja på pannå, 25x37cm, yttermått inklusive ram: 36x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:21:43
14/2 18:04:07
150 kr
14/2 18:16:43