KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196068

nr 1319 6068

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Stockholm, Signerad. Olja på duk, 32x40 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:48:28

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm