KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338447
nr 1633 8447
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Innerträdgård. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 87x118 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:07:33
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)