KONST / Litografier / Färgserigrafi 13225389
nr 1322 5389
Howard Kanowitz
(f. 1929), USA
Färgserigrafi, Komposition med konserv. Signerad, numrerad 50/100, bladets mått: 69x90 cm, oramat löst blad
Howard Kanowitz, amerikansk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:03:32
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)