KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17234285
nr 1723 4285
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Etsning, Piprökande man, 17x11 cm, yttermått inklusive ram: 31x24 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2025
kl 19:23:54
15/9 19:05:48
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander