ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10129032
nr 1012 9032
nyrokoko, 110x115
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:56:16
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.