KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114267
nr 1411 4267
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 61x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:37:09
16/8 09:12:28
16/8 19:28:03