KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418246
nr 1541 8246
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1983, Picknick. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x102 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:10:10
3.200 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén