KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767145

nr 1276 7145

Rolf Erling Nygren

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 52x68cm

Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:36:39

Rolf Erling Nygren

Läs mer om Rolf Erling Nygren