KONST / Litografier / Färglitografi 9996244
nr 999 6244
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), "Ylva", 137/300, signerad, motivet: 45x34
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:23:37
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold