KONST / Litografier / Färglitografi 14666354
nr 1466 6354
Mats Ã…kerman
(f. 1956), Sverige
"Tiden". Signerad, numrerad 28/240, daterad 04. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x69 cm
Mats Åkerman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1956.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:34:20
7/5 14:40:03
Mats Ã…kerman
Läs mer om Mats Ã…kerman