KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025105
nr 1702 5105
Etsning
Oidentifierad konstnär. Torgscen. Signerad. Signerad, daterad 1935. Bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:20:41
100 kr
150 kr