ART / Lithographs / Litograph in colors 11482608
nr 1148 2608
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Märtha Bolin-Clason (1902-1988), Sverige. Riddarholmen, signed and numbered Märta Bohlin 240/260, motivet: 38x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Riddarholmen, signerad och numrerad Märta Bohlin 240/260, motivet: 38x53
SEK 250
Monday December 4 2017
at 20:52:50
4/12 17:00:56
200 kr
4/12 20:47:50
Märtha Bolin-Clason
Read more about Märtha Bolin-Clason