ART / Lithographs / Grafsikt blad 11482321
nr 1148 2321
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), signerad och numrerad 344/350, composition, 68x48, löst blad.
Grafsikt blad, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), signerad och numrerad 344/350, komposition, 68x48
Condition: löst blad
Withdrawn
Monday December 4 2017
at 18:39:26