GLASS & CERAMICS / Art Glass / Charger 16816045
nr 1681 6045
Ulla Forsell
(f. 1944), Sverige
Ulla Forsell (b. 1944), Sweden. Signed, dated -93, Tigrar. Diameter: 54 cm,
CHARGER, Signerad, daterad -93, Tigrar. Diameter: 54 cm
1000
SEK 700
Monday February 24 2025
at 20:09:18
23/2 16:43:27
Ulla Forsell
Ulla Forsell, svensk glaskonstnär och designer, född 1944.
Read more about Ulla Forsell