MÖBLER / Bord / Sybord 10941241

nr 1094 1241

Sybord

Sent 1800-tal, Mahogny, längd: 56 cm, djup: 40 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 mars 2017
kl 18:21:13

6/3 10:55:03 1      Vinnande bud