KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11482565

nr 1148 2565

Färgetsning

signerad, EA-upplaga, 1981, motivet: 45x40

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:08:58