KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14156451
nr 1415 6451
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Signerad, "Stäket vid Baggensfjärden". Akvarell, bildmått: 31x21cm, yttermått inklusive ram: 47x35cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:25:37
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr