KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303508
nr 1430 3508
Ansgarius Börjesson
(1903-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 60. Olja på duk, 21x29cm, yttermått inklusive ram: 32x40cm
Ansgarius Börjesson, svensk bildkonstnär född 1903, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:21:48
100 kr
150 kr
250 kr
Ansgarius Börjesson
Läs mer om Ansgarius Börjesson