Ã–VRIGT / Speglar / Speglar 12848264

nr 1284 8264

Speglar

ett par. Höjd: 52 cm

Kondition: fd spegellampetter slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:34:39

28/10 18:05:46 1      Vinnande bud