KONST / Litografier / Färglitografi 14555163

nr 1455 5163

Ã…ke Westin

(f. 1939), Sverige

Signerad, numrerad 204/345, "viken". Färglitografi, bildmått: 25x41cm, yttermått inklusive ram: 45x58cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:15:11

Ã…ke Westin

Läs mer om Ã…ke Westin