MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8996492
nr 899 6492
Stolar
6 st, barockstil, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:37:00
1.700 kr
2.000 kr
3.000 kr