KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12372293
nr 1237 2293
Juha Pykäläinen
(f. 1953), Ã…land
Oljemålning, Stadsmotiv med bro. Signerad, daterad -85. Olja på duk 46x56 cm
Juha Pykäläinen, Åländsk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:23:21
19/2 14:22:10
Juha Pykäläinen
Läs mer om Juha Pykäläinen