BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 5166302
nr 516 6302
Bordslampfot
Sekelskifte, Brons, höjd: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
7.000 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 31 mars 2008
5.000 kr
6.100 kr
6.500 kr
7.500 kr