KONST / Litografier / Färglitografi 12398090

nr 1239 8090

Färglitografi

Gram, 1951. Signerad, numrerad 232/310, ca 49x37 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 mars 2019
kl 20:01:20