KONST / Litografier / Färglitografi 12611339
nr 1261 1339
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Färglitografi, Fioler. Signerad, numrerad 111/200. Motivet: 45x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:40:35
16/6 23:11:39
700 kr
17/6 18:31:50
Fernandez Arman
Läs mer om Fernandez Arman