KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385152

nr 1338 5152

Märtha K-Ky Johansson, 1960, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 54x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:00:02