FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7451350
nr 745 1350
ARMCHAIR
1960s, vinyl, wear.
60-tal, vinyl
Condition: slitage
SEK 200
Monday Mars 5 2012
at 19:10:51
100 kr
150 kr