KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 9941080
nr 994 1080
Oljemålningar
2 st, Signerade GD, Alpmotiv, 1800-tal, 14x21 respektive 21x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:29:17
800 kr