KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848518
nr 1284 8518
Jozef Golab, Krakow, signerad. Olja på pannå, 16x22
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:49:22