KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17025022

nr 1702 5022

Blandteknik

Dennis Nyman, monogramsignerad a tergo, 70x45, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 maj 2025
kl 19:51:41