MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 6856452

nr 685 6452

Karmstol

1900-talets första hälft, Orkney chair, Flätad rygg & sits

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 7 mars 2011