KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16253036

nr 1625 3036

Etsningar

2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:21:31

3/6 14:54:46 1      Vinnande bud