KONST / Litografier / Färglitografi 14577542
nr 1457 7542
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Monogramsigneral HL, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 10,5x15, yttermått inklusive ram: 31x26 ca. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:18:15
25/3 17:10:59