Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Table mirror 4936435



*

nr 493 6435


TABLE MIRROR

Lenght: ()


(skador)


Estimate:

300

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday October 29 2007
at 16:30:50


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/10 16:37:25 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: lådspegel pigtittare rakspegel skador spegel
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr