KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914122
nr 1391 4122
Träsnitt
3 st, Japan, 1900-tal. Motivet: 33,5x23, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:11:55
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Träsnitt
nr 1391 4122
Träsnitt
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 19 april 2021 |