KONST / Litografier / Färglitografi 17548043
nr 1754 8043
Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/7, daterad 1993-98. Färglitografi, bildmått: 17x9, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 00:24:13)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 19:51:13
- Mitt bud
22/1 22:24:01
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor