KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123225

nr 1612 3225

Markus Kasemaa

(f. 1972), Estland

Oljemålning, "Tartu". Signerad, daterad -94. Olja på duk, 60x50, oramad

Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:44:00

9/4 15:12:07 1      2.000 kr
15/4 15:36:31 2      Vinnande bud

Markus Kasemaa

Läs mer om Markus Kasemaa