KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123225
nr 1612 3225
Markus Kasemaa
(f. 1972), Estland
Oljemålning, "Tartu". Signerad, daterad -94. Olja på duk, 60x50, oramad
Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:44:00
9/4 15:12:07
2.000 kr
15/4 15:36:31