KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657096
*
nr 1665 7096
Oljemålning
Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm
Kondition: krackelingar, slitgage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 december 2024
kl 19:42:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/12 11:23:25
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad figurer gerhard blum olja olja på duk oljemålning oljemålningar uppspänd på ram
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48
*
Oljemålning
Kondition: krackelingar, slitgage
nr 1665 7096
Oljemålning
Gerhard Blum (tillskriven), ej signerad, figurer, Olja på duk, oramad, uppspänd på ram, 200x145 cm
Kondition: krackelingar, slitgage
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 december 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/12 11:23:25 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad figurer gerhard blum olja olja på duk oljemålning oljemålningar uppspänd på ram
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48



