MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8681461
nr 868 1461
Skåp
laserat, nätdörr, längd: 83, djup: 23, höjd: 149
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:24:58
500 kr
800 kr
700 kr
1.200 kr
Skåp
Kondition: slitage, skador
nr 868 1461
Skåp
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 6 januari 2014 |