ART / Sculptures and works of art / Sculpture 6082652

nr 608 2652

SCULPTURE

silver and cut glass, length: 15, 5, ej stämplar, damages.

silver/kristall, längd: 15, 5, ej stämplar

Condition: skador

300

SEK 650

Monday November 2 2009
at 19:47:23

Silver
Halvkristall