KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956128

nr 1395 6128

Elof Ulaner

(1905-1992), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 29x99cm, yttermått inklusive ram: 32x103cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:41:27

Elof Ulaner

Läs mer om Elof Ulaner