ART / Oil paintings / Oil painting 11922205
nr 1192 2205
OIL PAINTING
Åke Plantin (1898-1987), Sweden. "Tre sorgens strängar har jag. . ". Proveniens LOs skola Brunnsvik. Oil on canvas, 65x81 cm,
Åke Plantin (1898-1987), Sverige. "Tre sorgens strängar har jag. . . ". Proveniens LOs skola Brunnsvik. Olja på duk, 65x81 cm
800
Monday July 2 2018
at 19:58:04