KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4515480

nr 451 5480

Blandteknik

signerad, "Bongård" Ryssland, 33x58

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 februari 2007
kl 16:05:42