KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16695200

nr 1669 5200

Teckning

Hästar. Signerad Artur. Bildmått: 19x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:03:14

15/12 16:42:21 1      Vinnande bud